Nano Hijyen Reaktörlü Hava Sterilizasyon ve Temizleme Cihazı

ALIŞVERİŞ merkezleri proaktif olarak Korona virüs (Covid-19) salgını karşısında ilk etap önlem olarak müşterilerine cerrahi maskeler verip beraberinde tüm ortak alanlarda el dezenfektanları bulundurmaları uygun olacaktır.

Ancak en önemlisi alışveriş yapanların sağlığını korumak ve virüsün yayılmasını engellemek için her zamankinden daha dikkatli olmaları gerektiği bir gerçek. Tüm bunları yukarıda açıklanan hijyen önlemleri ile başarmak tabi ki mümkün olmayacaktır. En önemli ve etkin korunma AVM’ lerde dolaşan müşterilerin soluduğu havanın steril hale getirilmesi ile mümkün olacaktır.

TGTR Özel yayın

Air Sterilization and Purifying Unit with Nano Reactor

Easy and simple application for ducts. All of time creation of active agents continuing while air flow above Hygienic Nano Reactor Stainless Steel Application for long life time. Different size for different capacities of areas. UV lamb cannot seen directly by eyes. Negligible ozone production so there is no need controlling of concentration of ozone.

Cтерилизации и очистки воздуха с нанореактором

преимущества

Гигиенический нанореактор является безопасной системой, и ее можно использовать там, где люди живут конфиденциально. Потребляемая мощность устройства слишком низкая. Не нужно долго ждать, через несколько секунд начинается инактивация.

Nano Hijyen Reaktörlü Hava Sterilizasyon ve Temizleme Cihazı TANIMI

Yeni Nesil Nano hijyen reaktörlü hava sterilizasyon cihazımızın içeriği Mor ötesi ışık yayan bir Lambanın etrafındaki paslanmaz çelik koruyucu ve elektronik bir sistemden oluşmaktadır.

Işın etkisi ile paslanmaz koruyucu üzerindeki bileşenlerin kimyasal reaksiyonu ile oluşan Yeni Nesil hijyen plazması ve içeriğindeki inaktivasyon ajanları Hidroksil (OH), Süper Oksit (O₂) Hidrojen Peroksit (H₂O₂), düşük seviyede Ozonide İyon (opsiyonel) ve Negatif İyonlar (opsiyonel) hava ile hareket ederek hijyen olması gerekli mahallere ulaşarak buradaki mikroorganizmalara (Bakteri (MRSA vb.), Virüs (Covid-19 vb.), Küf, Mantar vb.) ulaşıp imha (inaktive) ederler.