Yeni Nesil Fitness air

En güzel spor doğada, orman, göl ve nehir kıyılarında yapılır. Çünkü buradaki hava negatif iyonlar ve O2 seviyesi yüksek olduğundan kolay nefes alıp verme sağlar. Ortamda tozlu kirli mikroplu hava olmadığından vücudumuz zinde mutlu ve sağlıklı olur.

Vücudumuzun formda sağlıklı zinde olması için spor yapmak şarttır. Spor kelimesini duyduğunuzda muhtemelen basketbol, ​​beyzbol veya futbol düşünürsünüz. Fitness okuduğunuzda bir spor salonunda yoğun günlük egzersizler hayal edebilirsiniz. Nanogen Hijyen Mühendislerinin geliştirdiği fitness air teknolojisi ile Temiz, sağlıklı doğal havada yemyeşil ormanlarda, nehir, göl ve deniz kıyısındaki muhteşem ortamın Fitness salonlarına taşındığına tanık olacaksınız.

Kapalı Spor Alanlarında Ortam Havasını Her Türlü Mikroorganizmalardan Arındırıyoruz

Sosyal ve fiziksel mesafeli önlemler, Her türlü spor Faaliyetlerinin icra edildiği alanlarda, özel işletmelerde özellikle Fitness Salonlarında, okulların ve genel sosyal yaşamın kilitlenmesi, spor ve fiziksel aktivite de dahil olmak üzere yaşamın birçok düzenli yönünü bozmuştur. Spor aktivitelerinin devamlılığı toplum sağlığımız açısından çok büyük önem arzetmektedir.

Bu anlamda spor alanlarının güvenli bir şekilde yeniden açılmasını destekleyecek Yeni Nesil Nano Hijyen Reaktörlü Hava Temizleme Cihazlarımız  fiziksel aktiviteyi destekleyici bir teknolojidir.

COVID-19’un Fiziksel Aktivite ve Refah Üzerindeki Etkisi

Küresel COVID-19 salgını, spor salonları, stadyumlar, havuzlar, dans ve fitness stüdyoları, fizyoterapi merkezleri, parklar ve oyun alanlarının kapatılmasıyla sonuçlanmıştır. Bu nedenle birçok kişi evlerinin dışındaki düzenli bireysel veya grup spor veya fiziksel aktivitelerine aktif olarak katılamamaktadır. Bu koşullar altında, çoğu fiziksel olarak daha az aktif olma eğilimindedir, daha uzun ekran süresine, düzensiz uyku düzenlerine ve daha kötü diyetlere sahiptir, bu da kilo alımı ve fiziksel uygunluk kaybına neden olur.

Egzersiz ve fiziksel aktiviteye erişim eksikliği, birçok kişinin normal sosyal yaşamdan soyutlanma karşısında yaşayacağı stres veya endişeyi artırabilen zihinsel sağlık etkilerine de sahip olabilir. Nanogenair Clean Teknolojili NANO Hijyen Reaktörlü Hava Sterilizasyon ve Temizleme Cihazlarımız her türlü spor alanlarının hava ortamının her türlü mikroorganizmalara karşı inaktive ederek, sağlıklı ortamlarda virüs tehlikesinden uzak spor yapılmasına katkı sağlayarak  toplum sağlığımıza ayrı bir değer katmıştır.

Nano Hijyen Reaktörlü Hava Sterilizasyon ve Temizleme Cihaz Faydalarından Bazıları

  • Nano Hijyen Reaktör Teknolojisi sayesinde virüsleri yok ederek tüm bulaşıcı hastalıkları engeller.
  • Negatif (-) iyon yüklemesi dolayısıyla vücut direncini arttırır.
  • Kötü kokuları ( sigara, amonyak, ter, vs.) yok eder.
  • Temiz ve sağlıklı bir hava solumamızı sağlar. Astım ve alerjen hastalığını %65 geriletir.
  • Fitness solanlarında salgın hastalıkların yayılmasını engeller (Covid -19- Tüberküloz – H1N1 vs.)
  • Salondaki negatif iyon seviyesini, deniz kıyısı ve ormanlardaki seviyeye getirerek hijyenli bir ortam sağlar.
  • Cildimizin daha genç ve canlı kalmasını sağlar. Yorgunluk ve bitkinlik etkilerini azaltır.

Özellikle Fitness Salonları için Hazırlamış olduğumuz Cihazın sahip olduğu biyolojik arıtma teknolojisi negatif ve pozitif iyon döngülerini sağlayarak statik elektriğin ortaya çıkmasına sahip olan aşırı pozitif ve negatif elektrik yük birikimini önler. Ortama hidrojen ve oksijen moleküllerini ayırarak ortaya çıkan milyonlarca negatif ve pozitif yüklü iyonlar açığa çıkar. Ve bunlarda ortamdaki küf, mantar, kötü kokuları yok eder. İyon miktarı deniz kıyısı ve ormanlardaki seviyede oluşur.

Spor yaparken kan dolaşımımız ve nefes alıp verişimiz hızlanır. Temiz, sağlıklı ve doğal havada spor yapmak için gerekli ortamdaki fitness air sağlanır. Fitness Air sayesinde spor salonları sağlıklı, ferah, bol oksijenli, rutubetsiz, her türlü mikroorganizmalardan, virüslerden arınmış muhteşem doğal bir sistem oluşturur. Fitness air Şelale kıyılarında, ormanlarda ve kaz dağlarında ki şartları spor salonlarında sağlayan teknolojilerdir.