ATP Temizleme Doğrulama Sistemi → SystemSURE Plus Luminometre → UltraSnap

UltraSnap, yüzeylerde ATP varlığının kontrolü için Hygiena™ luminometreleri ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanan pratik bir test kitidir. UltraSnap, maksimum geri kazanım sağlayan önceden ıslatılmış bir svab ve tekrarlanabilir ve doğru sonuçlar almanıza olanak sağlayan benzersiz stabil sıvı ayıraç içermektedir. Hygiena™’nın patentli Snap-Valve™ teknolojisi test sonucunun kolayca ve hızla alınmasına yardımcı olur.

Kontamine yüzeyler ve ekipman hızla mikrobiyal kontaminasyona sebep olduğu için nihayetinde  yüzeysel ortamlara temasta bulunan insanların enfeksiyon kapmasına neden olabilir. ATP temizleme doğrulaması, topluma açık kapalı alanlarda standardın korunduğundan emin olmak için bir temizlik standardı tanımlamasına ve izlemesine yardımcı olabilecek doğru ve anlamlı sonuçlar sağlar.

ULTRASNAP Yüzey ATP Testi

UltraSnap ™, Hygiena ATP Temizleme Doğrulama Sistemi ile birlikte kullanılan, kullanıcı dostu, ATP yüzey testidir .  Kalem boyutundadır ve kullanımı kolaydır,. UltraSnap, yalnızca 15 saniye içinde çevresel yüzeylerin ve tıbbi ekipmanın temizliğinin doğrulanmasına yardımcı olur.

.

Avantajları
  1. Önceden ıslatılmış svab yüzeylerden yüksek geri kazanımı ve biyofilmin parçalanmasını mümkün kılar
  2. Benzersiz stabil sıvı ayıraç yüksek hassasiyet ve güvenilir sonuçlar sağlar
  3. %100 geri dönüştürebilir plastikten imal edilmiştir
  4. Buzdolabı sıcaklığında (2-8 °C) 15 ay raf ömrü
  5. Oda sıcaklığında (1-25 °C) 4 hafta raf ömrü

Performansı

  1. UltraSnap’in üstün performansı üçüncü taraf bağımsız bir laboratuvar tarafından gerçekleştirilen çalışma ile valide edilmiştir.
  2. Bu çalışmada, UltraSnap ile rakiplerine nazaran mükemmel tekrarlanabilirlik, linearite, hassasiyet ve doğruluk değerleri elde edilmiştir.